Naší silnou pozici na trhu s nemovitostmi budujeme od roku 2013. Zajímáme se a podílíme se na realitních projektech ve všech fázích – od akvizice a developmentu přes rekonstrukci až po provoz. Stavíme na důkladnosti a neustálém posouvání se dál.

INVESTUJEME
DO BUDOUCNOSTI

Real - Estate

K našim nejvýznamnějším nemovitostem patří kancelářské budovy KCD 4 a Pražačka Office Park. Podílíme se také na dvou hospitality projektech rozvoje hotelů, Legerova a Smíchov v Praze. Díky akvizicím atraktivních nemovitostí naše reputace na realitním trhu stále roste a my se snažíme naše služby neustále zdokonalovat a optimalizovat.

KCD4

TYP PROJEKTU: ADMINISTRATIVA
LOKALITA: PRAHA 9 – VYSOČANY
M2: 8.700
ROK AKVIZICE: 2015

Administrativní objekt KCD4 je umístěný v bývalém průmyslovém areálu Kolbenova v Praze – Vysočanech. Stávající budova nabízí kancelářské a skladové prostory v bezprostřední blízkosti stanice metra Kolbenova. Projekt počítá s rozšířením využití objektu a nástavbou dvou podlaží se zelenou pobytovou střechou.

Pražačka Office Park

TYP PROJEKTU: ADMINISTRATIVNÍ BUDOVA
LOKALITA: PRAHA 3 – ŽIŽKOV
M2: 11.800
ROK AKVIZICE: 2016

Komerční budova v prosperující lokalitě na Praze 3 – Žižkov s kancelářskými a komerčními prostory. Objekt po celkové rekonstrukci v roce 2006 má celkovou plochu 11.986 m2 k pronájmu. V objektu je 63 krytých podzemních parkovacích míst.

Hotel Legerova

TYP PROJEKTU: HOTEL
LOKALITA: PRAHA 2 – NOVÉ MĚSTO
M2: 5.700
ROK AKVIZICE: 2015

Projekt na přestavbu a dostavbu dvou objektů v ulici Legerova č.61 a 63, Praze 2. V objektech je navržen hotel s kapacitou 100 pokojů, kongresový provoz, kanceláře, provozní zázemí a garáže o kapacitě 31 parkovacích míst.

Hotel Smíchov

TYP PROJEKTU: HOTEL
LOKALITA: PRAHA 5 SMÍCHOV
M2: 5.100
ROK AKVIZICE: 2018

Projekt na přestavbu a dostavbu dvou objektů v ulici Tomáškova a Duškova na Praze 5– Smíchov. V objektech je navržen hotel s kapacitou 104 pokojů, komerčními prostory, provozním zázemím a garážemi o kapacitě 15 parkovacích míst.