Naší silnou pozici na trhu s nemovitostmi budujeme od roku 2013. Zajímáme se a podílíme se na realitních projektech ve všech fázích – od akvizice a developmentu přes rekonstrukci až po provoz. Stavíme na důkladnosti a neustálém posouvání se dál.

INVESTUJEME
DO BUDOUCNOSTI

Real - Estate

K našim nejvýznamnějším nemovitostem patří kancelářské budovy KCD 4 a Pražačka Office Park. Podílíme se také na dvou hospitality projektech rozvoje hotelů, Legerova a Smíchov v Praze. Díky akvizicím atraktivních nemovitostí naše reputace na realitním trhu stále roste a my se snažíme naše služby neustále zdokonalovat a optimalizovat.

PREMIUM PLAZA

TYP PROJEKTU: ADMINISTRATIVA
LOKALITA: KARLOVY VARY
CELKOVÁ PLOCHA K PRONÁJMU: 6.203m2
ROK AKVIZICE: 2021

PREMIUM PLAZA je nejnovější a nejmodernější administrativní budovou v centru Karlových Varů. 
Nechte se oslovit stylem takzvané nové architektury, která kombinuje nejmodernější architektonické trendy v oblasti kancelářských budov s uměleckými prvky. Architekturou která respektuje své okolí, ale přesto si zachovává moderní a funkční styl.

Pražačka Office Park

TYP PROJEKTU: ADMINISTRATIVNÍ BUDOVA
LOKALITA: PRAHA 3 – ŽIŽKOV
CELKOVÁ PLOCHA K PRONÁJMU: 11.800m2
ROK AKVIZICE: 2016

Komerční budova v prosperující lokalitě na Praze 3 – Žižkov s kancelářskými a komerčními prostory. Objekt po celkové rekonstrukci v roce 2006 má celkovou plochu 11.986 m2 k pronájmu. V objektu je 63 krytých podzemních parkovacích míst.

KCD4

TYP PROJEKTU: ADMINISTRATIVA
LOKALITA: PRAHA 9 – VYSOČANY
CELKOVÁ PLOCHA K PRONÁJMU: 8.700m2
ROK AKVIZICE: 2015

Administrativní objekt KCD4 je umístěný v bývalém průmyslovém areálu Kolbenova v Praze – Vysočanech. Stávající budova nabízí kancelářské a skladové prostory v bezprostřední blízkosti stanice metra Kolbenova. Projekt počítá s rozšířením využití objektu a nástavbou dvou podlaží se zelenou pobytovou střechou.

Hotel Smíchov

TYP PROJEKTU: HOTEL
LOKALITA: PRAHA 5 SMÍCHOV
CELKOVÁ PLOCHA K PRONÁJMU: 5.100m2
ROK AKVIZICE: 2018

Projekt na přestavbu a dostavbu dvou objektů v ulici Tomáškova a Duškova na Praze 5– Smíchov. V objektech je navržen hotel s kapacitou 104 pokojů, komerčními prostory, provozním zázemím a garážemi o kapacitě 15 parkovacích míst.